Využite váš úložný priestor vďaka plynovým vzperám

Home / Nezaradené / Využite váš úložný priestor vďaka plynovým vzperám
| V kategórií Nezaradené

Plynové vzpery sú najčastejšie využívané pre zjednodušenú manipuláciu s poklopom, za ktorým sa skrýva nejaký priestor. Či už ide o kufor auta, kanálový poklop, alebo padacie dvierka, plynové vzpery nám uľahčujú ich používanie. Ako ich však využiť v spálni pre zväčšenie objemu ukladacieho priestoru?

Problém s priestorom

V dnešnej materialistickej dobe plnej rôznych vecí často riešime problém s úložným priestorom. Najmä v malých bytoch sa stýkame s tým, že oblečenie, staré veci a detské hračky nemajú svoje stále miesto. Ľudia dokupujú skrine a komody a zahadzujú sa tak v malom priestore ďalšími veľkými vecami. Takýmto štýlom sa nevyhnú zúženému životnému priestoru, v akom sa nikto necíti dobre.

Postele a válendy

Dnešné postele a válendy ponúkajú skvelé možnosti uloženia perín, škatúľ a nepotrebných spotrebičov. Bohužiaľ, postele s úložným priestorom sa ťažko otvárajú a sú väčšinou vybavené pružinami, ktoré pri otváraní nepomôžu. Kvôli nepraktickému otváraniu tak ostáva priestor nevyužitý. Nebolo by však rozumné namontovať na posteľ plynové vzpery a umožniť tak členom rodiny jednoduchú manipuláciu?

Video: Otvárajte ťažkú posteľ s úložným priestorom ľahko a pohodlne

Úložné boxy

Plynové vzpery môžete namontovať naozaj na všetko. Internet je plný nápadov a my sme pre vás vybrali dva skutočne zaujímavé. Na prvom videu môžete vidieť montáž plynovej vzpery na poklop taburetky. V druhom videu je zobrazená montáž plynovej vzpery na drevený box. Ako vidíte, nápadom kutilov sa medze nekladú.

Video: pozrite sa, ako namontovať plynovú vzperu do otváracej taburetky


Video: Inštalácia plynových vzpier do dreveného úložného boxu

Priestor pod schodmi

Videli ste niekedy moderné schody, v ktorých je zabudovaná knižnica alebo zásuvky? Aj v tomto prípade je možné na otvárací schod namontovať malú plynovú vzperu, ktorá uľahčí jeho otváranie.

Máte aj vy doma plynové vzpery namontované vo válende alebo taburetke? Pošlite nám fotku alebo video vašej práce.

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

Plynovevzpery.sknové plynové vzpery