Všimnite si plynové vzpery okolo seba a inšpirujte sa

Home / Nezaradené / Všimnite si plynové vzpery okolo seba a inšpirujte sa
| V kategórií Nezaradené

V článkoch na našom blogu často spomíname, ako plynové vzpery pomáhajú v domácnostiach. Viete však, kde ešte sa okrem auta alebo kuchynskej linky bežne využívajú?

Čistý a praktický bazén

Bazény za domom sú stále obľúbené a s ich vlastníctvom sa spája aj otravná a neobľúbená údržba. Mnoho ľudí rieši problém so znečistením rôznymi chemickými prípravkami, niektorí siahajú po starej dobrej sieťke. Tí, ktorí používajú kryt, musia vždy pri odkrývaní a zakrývaní bazéna zápasiť s jeho veľkou váhou. Práve v tej chvíli sú najužitočnejším pomocníkom plynové vzpery, vďaka ktorým je otváranie o poznanie jednoduchšie.

Dostaňte sa jednoducho do podkrovia aj do pivnice

Poznáte to z filmov, poznáte to zo života. Ťažko prístupné podkrovia či pivnice, do ktorých sa dostaneme cez malé a úzke padacie dvierka. Tieto dvierka môžeme považovať priam až za nepriateľa, nakoľko sa im veľmi často podarí padnúť na hlavu alebo pricvaknúť prsty. Musí vám byť jasné, že pri použití plynovej vzpery sa z nepriateľa stane spojenec a nad padacím poklopom získate plnú kontrolu.

Nielen pre chlapov

Povedzme si úprimne, že artikel, akým sú plynové vzpery, poznajú najmä muži. Praktický chlap si inštaluje plynové vzpery kam len môže. Oceniť ich však dokážu aj ženy. Dámy, ktoré potrebujú vojsť do už spomínanej pivnice, odkryť bazén alebo nebodaj dvihnúť ťažký poklop od septiku vedia, koľko takéto oceľové poklopy vážia. V skratke povedané, vzpery dodajú aj žene silu chlapa a zdvíhanie ťažkých vecí je hračka!

Okná aj garáže

Výklopné okná, garážové brány či pivničné okienka. Ide o všetky poklopy, ktoré otvárate a ich otváranie je fyzicky náročné. Na každý takýto poklop vám vieme vyrobiť plynovú vzperu presne na mieru. Prečítajte si aj ďalšie články na našom blogu – napríklad ten posledný, o skutočne kreatívnom využití plynových vzpier.

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

Plynové vzpery s dlhou životnosťouPlynové vzpery šetria kĺby