Tu by ste vzpery nečakali: Športom ku zdraviu

Home / Nezaradené / Tu by ste vzpery nečakali: Športom ku zdraviu
| V kategórií Nezaradené

Rôzne typy plynových vzpier nájdeme naozaj všade. Už vo viacerých článkoch sme vám písali o všestrannom využití týchto šikovných pomocníkov. Autá, nábytky, priemyselné stroje, poklopy, ale i všetky vylepšováky, ktoré majú niečo spoločné s dvíhaním ťažkých vecí. Dnes sa pozrieme zase na iné odvetvie.

Podržíme vás

Okrem toho, že plynové vzpery veci dvíhajú, v tej hornej polohe ich aj držia. Spoľahlivo, bez obáv z pádu a úrazu. Naše plynové vzpery sa najčastejšie používajú v autách a poľnohospodárskych strojoch. Veľké množstvo odberateľov berie vzpery aj do ťažkého priemyslu, pre držanie rôznych plošín, na prácu pri pásovej výrobe vo veľkých továrňach a na jednoduchšiu manipuláciu pri prekladaní tovaru medzi linkami. Napríklad pri výrobe áut sú plynové vzpery prítomné od samého začiatku výroby až po koniec života každého auta.

Ďalšie smery využitia

Aj keď sa v spoločnosti SETRO zameriavame najmä na priemyselné a poľnohospodárske odvetvie, vždy sa nájdu nové smery využitia plynových vzpier. Okrem už opisovaných odnoží zdravotníctva a služieb či kancelárskych stoličiek stojí za spomenutie aj svet fitness a kulturistiky.

V tomto prípade nám však vzpery „pomáhajú“ trochu iným štýlom. Opäť však prispievajú ku komfortnému používaniu, konkrétne fitness strojov. Vytvárajú nám oporu napríklad pri nasadaní na niektoré stroje, ale i pri ich nastavovaní na nami požadované použitie.

Aj v tomto prípade sa preukáže kvalita tohto produktu, ktorý vydrží celé hodiny denne pod váhou ľudí v posilňovní, vykoná tisíce pohybov a napriek tomu spoľahlivo slúži. Ani plynové vzpery vo fitness prístrojoch teda nerobia tým našim zlé meno

Vyberte si z nášho katalógu

V našej ponuke nájdete veľké množstvo rozmerov a typov plynových vzpier, ktoré máme okamžite skladom. Okrem toho vám dokážeme dodať aj tovar, ktorý bežne nepredávame a vieme sa dohodnúť aj na pravidelnom odbere veľkého množstva. Napíšte nám vašu požiadavku a určite nájdeme riešenie priamo pre vás.

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

plynové vzpery do kufraplynová vzpera štítok