Široký sortiment, kvalitné produkty a profesionálny prístup

Home / Nezaradené / Široký sortiment, kvalitné produkty a profesionálny prístup
| V kategórií Nezaradené

Hľadáte priemyselné súčiastky a stále neviete vybrať dodávateľa, ktorý by spĺňal všetky vaše požiadavky? Navštívte web spoločnosti SETRO. Spoločnosť z Banskej Bytrice, ktorej prioritami sú kvalita výrobkov a spokojnosť zákazníkov.

Sortiment SETRO

V širokom sortimente spoločnosti SETRO nájdete všetky dôležité súčiastky pohromade. Variabilita priemyselných kovaní a tesnení Dirak je takmer nekonečná. Ak hľadáte spoľahlivé klavírové pánty alebo doťahovacie spony, preskúmajte odvetvie značky Pinet. V ponuke nájdete aj prvotriedne tlakové adaptéry značky Weh.

Odvetvie plynových vzpier

Skutočne jedinečnou doménou spoločnosti Setro sú plynové vzpery. Dobre známy vynález a pomocník, bez ktorého by sme sa nezaobišli v žiadnom priemysle. Plynové vzpery v ponuke sú tej najvyššej kvality a tlakujeme ich presne podľa požiadaviek zákazníka. Zároveň máme na sklade také množstvo plynových vzpier, ktoré nám dovoľuje vybaviť akúkoľvek objednávku takmer okamžite.

Výhody pre každého

Plynové vzpery neponúkajú len výhody pri dvíhaní ťažkých krytov a poklopov. Naše služby ponúkajú výhody naozaj pre každého zákazníka. Rýchle dodanie, odborný prístup, vysoká kvalita a výhody pre nákup podnikateľov si pochvaľuje každý jeden zákazník. Za roky na trhu sme prešli na systém, v ktorom starostlivosť o klienta je rovnako dôležitá, ako samotný produkt.

Profesionalita na prvom mieste

Odborný prístup v zmysle „pre zákazníka len to najlepšie“ nám zabezpečil stovky spokojných odberateľov po celom Slovensku. Plynové vzpery a iné súčiastky vo veľkom dodávame do priemyselných závodov, ktoré sa špecializujú napríklad na výrobu traktorov a iných poľnohospodárskych strojov. Stále rozširujeme naše portfólio a získavame zákazníkov z radov mnohých podnikateľov po celom Slovensku.

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

setroPlynové vzpery - doručenie