S nami nikdy nečakáte dlho! Expresné dodanie plynových vzpier

Home / Nezaradené / S nami nikdy nečakáte dlho! Expresné dodanie plynových vzpier
| V kategórií Nezaradené

Vaša plynová vzpera doslúžila a urgentne potrebujete novú? Nečakajte celú večnosť – pre najrýchlejšie dodanie vami vybranej plynovej vzpery, kontaktujte nás!

Široký sortiment ponúkaného tovaru

V roku 2007 sa spoločnosť Plynové Vzpery presťahovala do nových priestorov, a tým výrazne zväčšila sortiment ponúkaných typov plynových vzpier. Ponuka sa rozšírila o výrobky od troch kvalifikovaných európskych výrobcov. Zároveň bola zakúpená technológia na výrobu plynových vzpier od certifikovaného výrobcu.

Rýchle dodanie tovaru

Okrem kvality výrobkov kladieme dôraz aj na služby ponúkané našim zákazníkom – najmä na minimalizáciu dodacích termínov. Ak sa vám pokazí plynová vzpera, ktorú využívate denne, môže to mať negatívny dopad na vami zaužívané zvyky. Viete si predstaviť, že by ste museli držať kufor auta, aby zostal otvorený? Alebo zdvíhať ťažký pivničný poklop len silou vlastných rúk?

V takýchto situáciách oceníte rýchle dodanie nových plynových vzpier. Vedeli ste, že v rámci Slovenskej Republiky doručujeme tovar do 24 hodín? Ak si objednáte tovar s dodacou adresou v Českej republike, doručíme ho už do 48 hodín. Ani v prípade reklamácií vás nesklameme a vybavíme ich najneskôr do troch pracovných dní.

Čo nemáme, to vyrobíme

Aj napriek nášmu širokému sortimentu sa môže stať, že potrebujete plynovú vzperu s odlišnými rozmermi alebo natlakovaním. V tomto prípade môžete využiť možnosť objednať si atypickú vzperu podľa vlastných požiadaviek. Po dohode vyrobíme plynovú vzperu presne na mieru.

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

plynové vzpery na vašom autePlynové vzpery na kuchynskej linke