Poradenstvo od spoločnosti SETRO: Nájdeme pre vás to pravé riešenie

Home / Nezaradené / Poradenstvo od spoločnosti SETRO: Nájdeme pre vás to pravé riešenie
| V kategórií Nezaradené

Hľadáte konkrétne priemyselné produkty, no neviete, čo vlastne potrebujete? Strácate sa v označeniach a katalógoch a bojíte sa, že neobjednáte správny typ? Od toho sme tu my – SETRO, kde vám vždy ochotne poradíme a nájdeme pre vás ten správny produkt.

Zistíme, čo hľadáte

Portfólio priemyselných súčiastok je tak široké, že zákazník vo väčšine prípadov sám nevie, čo vlastne potrebuje. Či už ide o plynové vzpery, priemyselné kovanie alebo tesnenie, spoločne s vami nájdeme presný produkt, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám. Ak máme produkt na sklade, dokážeme vám ho okamžite zaslať a vy ho tak máte doma do 48 (alebo 24) hodín. Ak produkt nemáme, zistíme vám jeho dostupnosť a informujeme vás o ďalšom postupe.

Nájdeme správny typ a veľkosť

Že aj viete, čo vlastne chcete, ale neviete správnu veľkosť? Môžete navštíviť našu predajňu alebo sa nám ozvať telefonicky a mailom. Radi vám pomôžeme pri meraní plynových vzpier alebo tesnení. Ak viete, aký produkt hľadáte, môžete si ho jednoducho vyhľadať v našom katalógu a následne objednať.

Obslúžime fyzické osoby aj veľké firmy

V našej spoločnosti medzi zákazníkmi nerobím rozdiely. Zákazník, ktorý hľadá 2 plynové vzpery pre svoje auto, je pre nás rovnako dôležitý, ako veľká spoločnosť, ktorá robí objednávku na stovky kusov mesačne. Tovar dokážeme dodať rýchlo a spoľahlivo naozaj každému.

Férový prístup

Naše výrobky spĺňajú vysoké kvalitatívne štandardy a držia si zodpovedajúce ceny. Naša cenotvorba je férová a vy tak dostanete kvalitný produkt za primeranú cenu. Objednajte si naše produkty ešte dnes a zaraďte sa do veľkej skupiny spokojných zákazníkov.

Vyberte si značkové kovanie Dirak alebo plynové vzpery od Berthold Marx. Vybavte vaše zariadenia spoľahlivým komponentom, ktorý vás podrží.

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

dodanie plynových vzpierkovanie dirak