Plynové vzpery šetria vaše kĺby aj nervy

Home / Nezaradené / Plynové vzpery šetria vaše kĺby aj nervy
| V kategórií Nezaradené

V mnohých prípadoch si ani len neuvedomujeme, ako sú niektoré fyzické činnosti náročné. Veľa z našich denných rutín považujeme za normálne. Máme ich v podstate zautomatizované. Ako by to však vyzeralo, keby nám vo väčšine z nich pomáhajú plynové vzpery?

1.  Len nech to nespadne!

Len si to predstavte. Po únavnom nákupe v preplnenom hypermarkete nakladáte do auta množstvo igelitových tašiek. Plynové vzpery sa starajú o to, aby vám kufor nespadol na hlavu, nezranil vás, nepricvikol prsty a nerozmliaždil rajčiny a vajíčka v jednej z tašiek.

Takýchto využití plynových vzpier je však neúrekom. Zadívali ste sa niekedy na pojazdný stánok s hot-dogmi alebo zmrzlinou? Alebo na čím ďalej obľúbenejšie trojkolky s kávou? Predajcovia svoje mobilné stanice s občerstvením jednoducho otvoria pre zákazníkov práve vďaka plynovým vzperám.

2. Znovu a znovu

Opakovaná činnosť je spravidla aj veľmi otravná činnosť. Vôbec nezáleží na tom, či 30-krát za deň otvoríš okno na traktore, 200-krát denne chladiaci box so zákuskami v cukrárni alebo 400-krát za smenu prepravný box s materiálom a súčiastkami. Malá, nenápadná plynová vzpera ti túto rutinu spríjemní a pretvorí ju na jednoduchý a najmä nenamáhavý proces.

3. Miláčik, môžeš na sekundu?

Po prečítaní tohto článku sa prejdite po dome, záhradke alebo byte a spočítajte si, koľko rôznych (ťažkých) poklopov doma nájdete. Padacie dvierka na povalu, padacie dvierka do pivnice, montážna jama pod autom, silážna jama, jama na zemiaky, kanálový poklop…

Všetky tieto poklopy nám síce šetria priestor, no manipulácia s nimi je v mnohých prípadoch skutočne nepraktická. Poctivý oceľový poklop váži aj niekoľko desiatok kilogramov. Prečo sa s ním trápiť len vlastnými rukami? Neváhajte. Pomôžte si v živote – plynovými vzperami.

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

Plynové vzpery na pivniciplynové vzpery v dopravných prostriedkoch