Plynové vzpery nám uľahčujú život už celé roky

Home / Nezaradené / Plynové vzpery nám uľahčujú život už celé roky
| V kategórií Nezaradené

Technologický pokrok vo svete je nezastaviteľný. Oblasti IT, reklamy, bankovníctva, ale aj strojárstva prinášajú každý rok nové a nové inovácie, ktoré zefektívňujú výrobné procesy a profity v danom odvetví. Naše plynové vzpery sú na scéne už viac ako polstoročie. Stále sa však vyvíjajú.

Zdvíhajú, držia, pomáhajú

Primárny účel plynových vzpier je výrazne zjednodušiť zdvíhanie ťažkých predmetov a poklopov, zefektívniť prácu v poľnohospodárstve a priemysle, ale aj pomôcť v domácnosti – na padacích dvierkach, oknách a na kuchynskej linke.

Plynové vzpery sa využívajú v množstve odvetví, ktorých rady sa stále rozrastajú. Do povedomia ľudí sa však dostávajú príliš pomaly, keďže sú známe len zo zadných kufrov áut pod pojmom „tie pružinky, ktoré tak syčia.“

Máme tých najlepších dodávateľov

Vzpery sú na scéne už dlho a ich výrobcovia sa za tú dobu stali spoľahlivými odborníkmi so skvelým referenciami. Náš dodávateľ – spoločnosť Berthold Marx – je hrdý na to, že vyrába komponenty pre rôzne odvetvia priemyslu už od roku 1945. Od začiatku 70. rokov sa vyvinuli v oblasti plynových vzpier a nadobudli adekvátnu odbornosť a vynikajúce výsledky pri ich výrobe, ktoré vytvorili dobrú povesť tejto spoločnosti. Ako vidíte, plynové vzpery nie sú  vo svete žiadnou novinkou.

Kde sa toľké vzpery využijú?

O využití plynových vzpier sme toho napísali už veľa. Ľudia si často neuvedomujú všetky alternatívy využitia tohto skvelého pomocníka. Jeho využitie nájdete v domácnosti, v priemyselných odvetviach a kuchárom pomáha v gastronómii. Primárne využitie je, samozrejme, vo všetkých druhoch dopravy, pomôže aj pracovníkom v sektore služieb, no nájdeme aj rôzne kreatívne využitie týchto nenápadných valčekov.

 

 

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

Plynové vzpery nájdete všadeInzerujte pomocou plynových vzpier