Oprava plynových vzpier: Oplatí sa to vôbec?

Home / Nezaradené / Oprava plynových vzpier: Oplatí sa to vôbec?
| V kategórií Nezaradené

V tejto konzumnej dobe sme zvyknutí pokazené veci jednoducho nahradiť novými. Množstvo ľudí sa však stále uchyľuje aj k oprave pokazených vecí a vyhýbajú sa neustálemu nakupovaniu. Ako je to s opravou plynových vzpier?

Nepomôžu vám domáci majstri ani automechanici

Plynové vzpery nie sú práve produkt, ktorý by vám niekto chcel alebo vedel opraviť. V žiadnom servise nedokážu zohnať náhradné diely alebo tesnenia. Technológia výroby plynových vzpier je veľmi komplikovaná a žiadny kutil určite nemá doma plničku na tlakovanie plynových vzpier. Aj keby sa niekomu podarilo vzperu opraviť, nedokázal by vám ju žiadnym spôsobom správne natlakovať.

Obmedzená životnosť

Plynové vzpery sú spotrebným tovarom. Majú obmedzený počet zdvihov a časom sa jednoducho opotrebujú. Plynové vzpery môžeme najjednoduchšie prirovnať k pneumatikám. Ani tie by ste predsa nedali opraviť, pretože to nemá absolútne žiadny zmysel a čo je najdôležitejšie – po oprave by nikdy nedosiahli vlastnosti, aké majú nové produkty.

Predsa chcete opraviť?

Ak ste sa predsa rozhodli plynové vzpery opraviť, pripravte sa, že za opravu zaplatíte minimálne toľko ako za novú vzperu. Z finančného hľadiska sa vám to teda vôbec neoplatí. Na opravu budete čakať aj niekoľko dní. Ak si objednáte novú vzperu od nás, garantujeme vám jej dodávku do 48 hodín. Získate tak kompletne novú plynovú vzperu natlakovanú na požadované hodnoty.

Neváhajte a využite služby spoločnosti SETRO

Obslúžime zákazníkov s malými objednávkami, ale dokážeme zásobiť aj veľkých odberateľov plynových vzpier. Všetky vzpery tlakujeme presne na mieru a vďaka veľkým skladovým zásobám dokážeme objednávku vybaviť do 48 hodín. Vysoká kvalita našich vzpier vás presvedčí, že opravovať staré nemá žiadny zmysel. Kontaktujte nás a pomôžeme vám vybrať presnú veľkosť a tlak pre vašu novú plynovú vzperu.

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

použitie plynovej vzperyplynové vzpery