O nás

.full-width-6651cf972e8b2 { min-height:100px; padding:200px 0 10px; margin-bottom:0px; background-color:#3e3d3c; } #background-layer--6651cf972e8b2 { background-image:url(https://plynovevzpery.sk/wp-content/uploads/2015/02/Setro_O_nas.png); background-position:center top; background-repeat:no-repeat; ; } .full-width-6651cf972e8b2 .mk-fancy-title.pattern-style span, .full-width-6651cf972e8b2 .mk-blog-view-all { background-color: #3e3d3c !important; }

Firma Setro

Spoločnosť setro, s.r.o. bola založená začiatkom roku 2001 ako pokračovanie predchádzajúcich aktivít konateľov ako fyzických osôb v sortimente priemyselných závesov, zámkov a tesnení od roku 1993.

V roku 2007 sa spoločnosť presťahovala do novovybudovaných vlastných priestorov a výrazne rozšírila sortiment dodávaných dielov. Sortimentná skladba sa rozšírila o výrobky firiem DIRAK (Nemecko), PINET (Francúzsko), EMICO (Nemecko), WEH (Nemecko) a bola zakúpená technológia na výrobu plynových vzpier od certifikovaného výrobcu tohto druhu tovaru, firmy BERTHOLD MARX (Francúzsko).

Od svojho založenia sa spoločnosť setro s.r.o. dynamicky rozvíja a každoročne dosahuje výrazný nárast hospodárskych výsledkov. Počas krátkej doby si spoločnosť vybudovala pevné postavenie na trhu s množstvom stálych a spokojných zákazníkov, čo malo v roku 2012 za následok výstavbu ďalších skladových priestorov v areáli spoločnosti.

Spoločnosť setro s.r.o. kladie vysoký dôraz okrem kvality svojich výrobkov aj na služby poskytované svojim zákazníkom a minimalizáciu dodacích termínov, čoho dôkazom je aj garantovaná dodávka plynových vzpier v rámci Slovenskej republiky do 24 hodín (do Českej republiky do 48hodín) a vybavenie reklamácii najneskôr do 3 pracovných dní.

Všetky výrobky distribuované firmou setro s.r.o. sú vyrábané vo vysokej kvalite, z enviromentálne priateľských materiálov. Trvalá kvalita je garantovaná monitorovaním základných materiálov, ich dôrazným testovaním a bohatým programom testovania kvality počas výrobného procesu.

Vďaka prieskumom spokojnosti terajších a potenciálnych zákazníkov sa spoločnosť setro s.r.o. usiluje o neustále skvalitňovanie svojich služieb vzhľadom na požiadavky stálych zákazníkov a inováciu marketingovej stratégie v súvislosti so získavaním nových zákazníkov.

Ponuku firmy setro, s.r.o. je možné sortimentne zhrnúť do nasledovných druhov výrobkov:

  • plynové vzpery s možnosťou nastavenia vysúvacej sily podľa požiadaviek zákazníka,
  • plynové vzpery tlačné, ťažné, blokovacie a na požiadanie aj v rôznych materiálových vyhotoveniach,
  • široká škála koncoviek, vďaka ktorým vzpery plnohodnotne plnia svoj účel podľa špecifického spôsobu použitia,
  • kompletný sortiment uzamykacích systémov – 1-/2-/3-bodové v rôznych materiálových vyhotoveniach,
  • priemyselné tesnenia – násuvné, samolepiace,
  • priemyselné závesy – závesy skryté, vonkajšie, navarovacie i skrutkovacie, závesy na sklenené tabule, závesy pre typizované hliníkové profily, zadlabávacie závesy a to všetko v rôznych materiálových vyhotoveniach,
  • klavírové závesy – materiál oceľ, mosadz, hliník alebo antikor,
  • priemyselné úchyty, držadlá, rukoväte,
  • špeciálne bezpečnostné zámky pre skriňové diely a elektrorozvádzače,
  • upínacie bedňové uzávery.

nas-tim-icon

Náš tím

 

HUHU
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter