Nielen v autách a na kuchynskej linke, plynové vzpery sa dajú využiť aj inak

Home / Nezaradené / Nielen v autách a na kuchynskej linke, plynové vzpery sa dajú využiť aj inak
| V kategórií Nezaradené

Plynové vzpery sa dajú využiť naozaj všade. Niekedy ich nájdete aj na miestach, kde by ste ich absolútne nečakali. Inšpirujte sa nevšednými nápadmi zo sveta.

Púzdra a kufre na hudobné nástroje

Zaujímavý spôsob, ako udržať drevený kufor na gitaru či saxofón otvorený. Nástroj tak môžete vyberať oboma rukami alebo môžete vykonávať jeho údržbu priamo v púzdre bez toho, aby ste sa museli báť pricviknutých prstov.

Čistenie ťažko prístupných zákutí

Plynové vzpery sa používajú pri rôznych typoch poklopov – to už dávno viete. Napadlo vás namontovať ich na dvierka od bytového jadra? Alebo sa potrebujete dostať do priestoru za vaším krbom? S plynovými vzperami je to jednoduchšie.

Dôstojné stolovanie v garsónke?

Nedostatok miesta v malých bytoch je častým a ťažko riešiteľným problémom. Čo tak zavesiť stolovaciu dosku a stoličky na stenu a spúšťať ju dole len počas obeda? Pre jednoduchšiu manipuláciu a udržanie ťažkej dosky v horizontálnej úrovni zvážte inštaláciu plynových vzpier.

Pohotovostná polička v dielni

Podobné využitie ako v predchádzajúcom bode, no namiesto jedenia môžete poličku či stôl použiť na prácu. Prebuďte v sebe kutila a začnite montážou plynových vzpier vo vašej dielni.

Postele a válendy

Nástenná postel na chalupe? Skvelý spôsob, ako ušetriť kopu miesta. A čo tá ťažká válenda alebo gauč s úložným priestorom? Pomocou plynových vzpier sa budú otvárať omnoho ľahšie!

Myslite aj na exteriér

Nielen okná, ale aj okenice sa otvárajú jednoduchšie, ak vám pri tom pomáhajú plynové vzpery. Okrem nich môžete zvážiť aj montáž moderného záhradného prístrešku, ktorý sa bude dať kedykoľvek jednoducho rozložiť a zložiť.

Podoprite svoje cennosti

Posledný nápad prekvapil aj nás. Malá plynová vzpera namontovaná na obraze, ktorý ukrýva trezor zabudovaný v stene. Ako vidíte, ani pri montáži plynových vzpier sa fantázii medze nekladú!

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

expresné dodanie plynových vzpierPlynové vzpery s dlhou životnosťou