Nazrite s nami do spoločnosti plynovevzpery.sk

Home / Nezaradené / Nazrite s nami do spoločnosti plynovevzpery.sk
| V kategórií Nezaradené

Zaujímali vás niekedy detaily zo zákulisia výroby plynových vzpier? Ako dlho trvá príprava plynovej vzpery a koľko spokojných zákazníkov u nás už nakúpilo? Na tieto a aj na ďalšie otázky nájdete odpovede v tomto článku.

Príprava plynovej vzpery

Pri veľkom počte objednávok musí byť proces prípravy a expedície plynových vzpier rýchly a efektívny. Od prijatia objednávky až po samotné odoslanie plynovej vzpery k našim zákazníkom na nás čaká niekoľko úkonov. Priemerný čas presného požadovaného natlakovania plynovej vzpery je približne 20 sekúnd. Vďaka efektívnej technike takto dokážeme natlakovať veľké množstvo vzpier v pomerne krátkom čase.

Celkový čas prípravy plynovej vzpery od vybratia z priehradky cez nalepenie štítku, natlakovanie, namontovanie koncoviek až po finálne zabalenie nám trvá približne 2 minúty. Preto vám dokážeme expresne zaslať plynovú vzperu presne na mieru.

Spokojnosť v každom kúte Slovenska

Plynové vzpery posielame do všetkých častí krajiny. V našej databáze klientov momentálne figuruje viac ako 2740 osôb, ktoré u nás reálne nakúpili. Samozrejme, ide o malých odberateľov vzpier do domácností, ale aj o veľkých klientov s pravidelným odberom.

Ako sa nám darí?

Ku koncu júna 2016 sme zaevidovali presne 24 129 kusov predaných plynových vzpier. Denne nám tak prejdú cez ruky stovky plynových vzpier, ktoré spoľahlivo pomáhajú vo všetkých odvetviach od priemyslu až po reklamu. Počet predaných vzpier sa neustále zvyšuje s pribúdajúcim počtom našich zákazníkov.

Našim cieľom je rozvíjať sa

Aby bola firma úspešná, nesmie ostať stáť na jednom mieste. Neustály rozvoj tímu, pravidelný prísun noviniek, zvyšovanie kvality a našich služieb je našou najhlavnejšou prioritou. Aj vďaka tomu máme po celom Slovensku toľko spokojných zákazníkov.

 

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

Plynové vzpery do autaPlynové pružiny v ukladacom priestore