Inzerujte pomocou plynových vzpier

Home / Nezaradené / Inzerujte pomocou plynových vzpier
| V kategórií Nezaradené

Inzercia, reklama, ponuka rôznych služieb, plagáty podujatí. Naši rodičia sa o nich dozvedali z novín a my sme si zvykli na sociálne siete a rôzne internetové portály. Toto odvetvie by sa však nezaobišlo bez billboardov pri cestách, na zastávkach a na všetkých budovách. Aj tu pomáhajú plynové vzpery.

Autobusové zastávky

Cestujete pravidelne prostredníctvom MHD a prímestskej dopravy? Pred agresívnym Slnkom alebo studeným dažďom sa určite radi skryjete na zastávke. Napadlo vás niekedy pri čítaní rozpisu odchodov autobusu alebo prezeraní reklamy, ako sa tieto papiere dostali medzi tie dve sklá?

Výmenu dopravného rozpisu má na starosti dopravca, o niektoré reklamné miesta sa stará mesto a väčšinu billboardov a vývesiek si spravujú reklamné spoločnosti. Vo všetkých prípadoch po odomknutí a otvorení krytu narazia práve na plynové vzpery. Manipulácia so sklom o rozmere 2 metrov štvorcových v ťažkom oceľovom ráme by bez nich bola ťažká a nebezpečná. Avšak, práve v tomto prípade technik jednoducho otvorí kryt a bez obáv vymení celý jeho obsah.

Je toho viac

Nejedná sa, samozrejme, len o autobusové zastávky. Podobný postup sa rozšíril aj na budovy a do interiérov. Staré sklenené kryty, ktoré sa ťažkopádne montovali a otvárali, nahradili nové. Tie stačí odomknúť a o jednoduché otvorenie sa postarajú plynové vzpery.

Zjednodušte si prácu

Vlastníte reštauráciu a každé ráno vymieňate na výveske pred budovou papier s denným menu? Pri výmene noviniek a oznamov v paneláku sa trápite so starým hrdzavým krytom? Vybavte ich šikovnou a nenápadnou plynovou vzperou a nemusíte sa báť, že vám výveska spadne a rozbije sa.

Ponúkame plynové vzpery rôznych veľkostí a s rôznou silou zdvihu. Ak nenájdete vyhovujúce plynové vzpery v našom sortimente, kontaktujte nás a vyrobíme vám vzperu presne na mieru.

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

Plynové vzpery nám uľahčujú život už celé rokyPlynové vzpery do auta