Autá, motorky či traktory – plynové vzpery ruka v ruke s dopravnými prostriedkami

Home / Nezaradené / Autá, motorky či traktory – plynové vzpery ruka v ruke s dopravnými prostriedkami
| V kategórií Nezaradené

Životnosť plynových vzpier je vlastnosť, na ktorú v našej spoločnosti kladieme skutočný dôraz. Ako inak by sme si udržali spokojných zákazníkov, keby plynová vzpera po pár zdvihoch stratí svoje tlakové vlastnosti? Niekedy sa však ľudia opália na vlastnej chybe.

Potreba ušetriť každý cent

Osoba, o ktorej dnes píšem, potrebovala nové vzpery do svojho auta. Čakal som, že do svojho miláčika bude chcieť kvalitný výrobok, ktorý vydrží dlhé roky bez potreby údržby alebo výmeny. Avšak, sila peňazí je veľká, a tak sa tento známy rozhodol hľadať lacnejšiu alternatívu. Na internete natrafil na „skvelé” plynové vzpery z Poľska za bezkonkurenčnú cenu.

Najprv príjemné prekvapenie

Po dvoch týždňoch mi volal, že lacné plynové vzpery dorazili, hneď ich namontoval a fungujú perfektne. Nadšený a spokojný sa tešil z toho, ako dokázal kúpiť plynové vzpery za pár eur a vec považoval za vyriešenú. Plynové vzpery zo začiatku skutočne fungovali skvele, čo demonštroval aj rýchlosťou otvárania zadného kufra.

Prvé problémy na seba nenechali dlho čakať

Po asi dvoch mesiacoch sme sa stretli pri obchodnom dome na parkovisku, kde s rodinou nakladal do kufra nákup, pričom kufor jednou rukou stále pridržiaval. Krásne a nové, „vysokokvalitné” plynové vzpery doslúžili. Nemalo cenu sa s ním ďalej na túto tému rozprávať, určite pochopil, že za také peniaze kvalitu nikdy nedostane.

Ponaučenie

Po tejto skúsenosti som si sadol k počítaču a na zahraničných weboch som hľadal plynové vzpery. Neveriacky som krútil hlavou, keď som našiel čínske vzpery v zľave za menej ako euro. Naozaj si neviem predstaviť, ako dlho môžu takéto vzpery fungovať.

V spoločnosti SETRO vám garantujeme vysoký počet zdvihov plynových vzpier bez straty pôvodných vlastností a až jednoročnú záruku od dátumu naplnenia plynovej vzpery. Nemusíte sa tak obávať, že vás plynová vzpera sklame po pár zdvihoch. Prvotriedne materiály a spoľahlivý výrobný proces je u nás na prvom mieste.

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

Plynové vzpery na kuchynskej linkePlynové vzpery na pivnici