Garancia dodania plynových vzpier do 24 hodín

Home / Nezaradené / Garancia dodania plynových vzpier do 24 hodín
| V kategórií Nezaradené

Plynové vzpery nám spoľahlivo pomáhajú a v mnohých situáciách si bez nich nedokážeme pomôcť. V prípade, že potrebujeme vzpery vymeniť, ide nám najmä o čas. Vtedy prichádzame my s našou expresnou službou rýchleho dodania tovaru.

Garantujeme dodanie do 24 hodín

Veľké skladové zásoby rôznych rozmerov a typov plynových vzpier nám dovoľujú takmer okamžitú expedíciu tovaru priamo k našim zákazníkom. Po obdržaní objednávky len vyberieme vhodný model, natlakujeme ho na požadovaný tlak a následne odošleme. Vzpery sa k vám dostanú včas a môžete ich okamžite vymeniť. V prípade objednávok do Českej Republiky doručíme tovar do 48 hodín.

Aj pri väčších objednávkach

Ani väčší odberatelia neprídu skrátka. Našim cieľom je poskytnúť expresné dodávky väčšieho množstva vzpier aj výrobcom automobilov alebo poľnohospodárskych strojov. U nás nemusia čakať na vybavenie objednávky a obmedzovať tak svoj vlastný výrobný proces.

Atypický rozmer? Vyrobíme!

V prípade, že požadovaný rozmer plynovej vzpery nemáme na sklade (alebo v ponuke), vieme ho na vyžiadanie vyrobiť. Ak máte špecifické požiadavky na plynové vzpery, kontaktujte nás a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Ani na reklamáciu nečakáte roky

Reklamácie nevyhovujúcich plynových vzpier vybavujeme do troch kalendárnych dní. Vo väčšine prípadov však vašu reklamáciu vybavíme aj skôr. Zákaznícky servis je jedným z hlavných pilierov našej spoločnosti. Spolu s kvalitnými produktmi a odbornou komunikáciou získate aj osobný prístup a individuálne riešenie každej objednávky. Tešíme sa na vás.

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

použitie plynovej vzpery