Dobrú chuť vám prajú plynové vzpery

Home / Nezaradené / Dobrú chuť vám prajú plynové vzpery
| V kategórií Nezaradené

Gastronómia je ďalšie odvetvie, ktoré rýchlo podľahlo čaru plynových vzpier. Kuchári, mäsiari, čašníci, ale aj pouliční predajcovia rôznych pochúťok ich používajú v dennej praxi. Poďme sa spolu pozrieť, kde všade nájdeme plynové vzpery v spojení so stravovaním.

V domácej kuchyni aj v hotelovej reštaurácii

Najbežnejší typ využitia plynových vzpier v spojení s gastronómiou nájdeme v každej modernej kuchyni. Plynové vzpery obľubujú gazdinky (aj gazdovia) namontované v kuchynskej linke. Ich využitie v kuchyni je však omnoho širšie – napríklad na oknách a pracovných doskách.

V reštauráciách, jedálňach, ale aj u pouličných predajcov zmrzliny nájdeme plynové vzpery takmer všade. Vo veľkých varných hrncoch na polievku, na krytoch pre mrazené dobroty, na prepravných jedálnych boxoch. Plynové vzpery si obľúbili všetci ľudia pracujúci v týchto typoch zariadení vďaka zvýšenému komfortu pri práci.

Dôležitá je čistota

Hygiena v stravovacích zariadeniach je stále prísne kontrolovaná. Ani v tejto oblasti naše plynové vzpery nezaostávajú. Sú vyrábané z materiálu, ktorý sa ľahko umýva. Aj montáž a demontáž plynovej vzpery je veľmi jednoduchá. V prípade veľkého znečistenia tak plynovú vzperu jednoducho odmontujete celú a môžete ju umyť tak, aby bola opäť pripravená pomáhať pri manipulácii s jedlom a zároveň spĺňať hygienické predpoklady.

Nerezový zázrak

Materiál použitý pri precíznej výrobe má ešte jeden významný benefit. Výrazne predlžuje životnosť plynových vzpier. Plynové vzpery používané v gastronómii sú vystavované skutočne extrémnym podmienkam – silným mrazom v mraziarenských dodávkach a boxoch, vysokým teplotám vo varných hrncoch a častému namáhaniu pri boxoch so surovinami. Na plynové vzpery od spoločnosti setro sa môžete spoľahnúť vďaka vysokej kvalite a spoľahlivej záruke.

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

plynové vzpery v dopravných prostriedkochpriemysel a plynové vzpery