Čím vynikajú priemyselné kovania a tesnenia Dirak?

Home / Nezaradené / Čím vynikajú priemyselné kovania a tesnenia Dirak?
| V kategórií Nezaradené

O funkčnosti a spoľahlivosti priemyselných strojov a ďalších výrobkov rozhodujú najmä detaily. Okrem použitých materiálov a technológie výroby sú to napríklad aj tesnenia či poctivé kovanie. Prečo sú kovania a tesnenia Dirak také obľúbené?

Odolnosť voči extrémnym podmienkam

Kovania Dirak sú odolné voči vysokým teplotám, vlhkosti i pravidelnej manipulácii. Za všetkým je najmä materiál, ktorý spĺňa prísne bezpečnostné normy. Cez kovania neprenikne voda, prach a svoje využitie nájdu všade od ťažkého priemyslu až po potravinársky sektor.

Hygienické štandardy

Tie ocenia najmä odberatelia pre zdravotníctvo a gastronómiu. Kovania Dirak sa môžu pýšiť príslušnými normami ISO, ktoré sú potrebné pre použitie v týchto citlivých oblastiach. Kovania tak zabezpečujú antibakteriálnosť (napríklad pri uzamykaní rôznych boxov) a menšie prenášanie škodlivín. Okrem toho sú odolné napríklad voči korózii, ktorá je pri stravovaní alebo v nemocnici rovnako neprípustná.

Maximálna izolácia

Izolácia sa nenachádza len na vodovodnom kohútiku. Tesnenia Dirak sú vhodné pre izoláciu olejov, tlaku, teploty i elektrickej energie. Kvalitné tesnenie je základom bezproblémovej výroby a používania bežných vecí v domácnosti, ale napríklad aj v strojárskom priemysle. Aj tieto produkty spĺňajú bezpečnostné a hygienické normy pre použitie v akomkoľvek odvetví.

Spoľahlivosť a dlhá životnosť

Aby ste sa skutočne mohli spoľahnúť na kovanie alebo tesnenie, potrebujete mať istotu, že prítomnosť v sťažených podmienkach vydrží aj počas dlhšieho časového úseku. Kovanie, ktoré by po prvom styku s vysokou teplotou a vlhkosťou začalo korodovať, nie je to, čo hľadáte.

Na kovania a tesnenia Dirak sa môžete spoľahnúť. Vyberte si z našej ponuky alebo nás kontaktujte ohľadom ďalších informácií o týchto produktoch.

 

 

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

poradenstvo SETROPlynové vzpery - záťažový test 4