Blokovacie plynové vzpery: všetko, čo potrebujete vedieť

Home / Nezaradené / Blokovacie plynové vzpery: všetko, čo potrebujete vedieť
| V kategórií Nezaradené

V tomto článku sa dozviete, ako blokovacie plynové vzpery fungujú, v akom prípade je vhodné ich zvoliť a u koho sa vám nákup plynových vzpier oplatí najviac.

V čom sa blokovacie plynové vzpery líšia od iných typov?

Ako už názov napovedá, plynové vzpery tohto typu sa dajú v požadovanej polohe zablokovať. Blokovanie plynovej vzpery je možné vďaka zabudovanému ventilu, ktorý oddeľuje olejovú časť od plynovej. Ventil sa nachádza v olejovej časti vzpery a blokuje prúd plynu medzi dvoma stranami piestu.

Spomínaný ventil, ktorý sa využíva k blokovaniu plynovej vzpery, je možné nastaviť tak, že sa vaša plynová vzpera zablokuje presne vo vami požadovanej polohe. Blokovacie plynové vzpery je možné zablokovať buď ťahom, alebo tlakom. Plynové vzpery sa v tomto zablokovanom štádiu pohnú iba v prípade, že je na ne vyvíjaný tlak vyšší ako tlak vnútri piestu.

Samozrejme, ak plynová vzpera bloková nie je, funguje rovnako spoľahlivo a plynulo ako iné typy vzpier. Nastavenie blokovania pomocou ventilu funguje vďaka ovládaciemu čapu, ktorý vedie z piestu cez piestnicu, a je pomerne jednoduché.

Plynové vzpery.sk

Potrebujete, aby vaše plynové vzpery prišli včas? Vieme, že si naši zákazníci mnohokrát nemôžu dovoliť zbytočne čakať. Práve preto v rámci Českej republiky svoj tovar dostanete v priebehu 48 hodín, v rámci Slovenska dokonca do 24 hodín. Prípadné reklamácie vybavujeme maximálne do 3 dní.

Náš kvalitný sortiment je zaručený dodávkami od špičkových spoločností, ako DIRAK (Nemecko), PINET (Francúzsko), EMICO (Nemecko), WEH (Nemecko). Okrem toho máme zakúpenú výrobnú technológiu výroby plynových vzpier certifikovanej firmy BERTHOLD MARX.

Tiež našim zákazníkom zaručujeme, že ponúkané výrobky sú šetrné k životnému prostrediu a zároveň excelujú svojou vysokou kvalitou a spoľahlivosťou.

Najnovšie príspevky
Kontaktujte nás

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Not readable? Change text. captcha txt

Začnite vyhľadávať napísaním slova a stlačením klávesu Enter

Plynové vzpery na lietadleUžitočné rady, ako vybrať správne plynové vzpery